Projeler

PROJELERİMİZ

Kurulduğumuz günden beri birçok projede birçok farklı alanda çalışma fırsatı bulduk, her zaman kendimizi geliştirmeye ve çağın gerekliliklerini yerine getirmeye çalıştık! 

Çalışma Alanları

Çalışma alanlarınız ve ofisleriniz için; işlevsel fayda modelini ele alıyor, yaptığınız işi ve marka kimliğinizi yansıtacak projeler ortaya koyuyoruz.
Projelerimizde ferahlık, estetik, verimlilik ve motivasyon kavramları üzerine eğiliyoruz. Çok sayıda tamamlanan projemizi referans alıyor ve en iyisi için var gücümüzle çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

 

Detaylı Çalışma Alanı Referanslarımız İçin

Ticari Alanlar

Gün içerisinde bir çok ziyaretçi ağırlamak amacıyla oluşturduğumuz ticari alan tasarımlarımızda; Gelen ziyaretçilerimizin deneyimlerini en güzel şekilde geçirecekleri alanlar oluşturmayı hedefliyoruz.
Ticari alan tasarımlarımızda estetik kaygısı olan, ferah, işlevsel, hizmet kaliteniz ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak projeler ve alanlar tasarlıyoruz.

Detaylı Ticari Alanı Referanslarımız İçin

Yaşam Alanları ve Çevre Düzenleme

Çalışmaktan büyük keyif aldığımız yaşam alanları projelerinde; sektör tecrübelerimizden faydalanıyor isteklerinize ışık tutmayı istiyoruz. Huzurlu, işlevsel ve sizi yansıtacak projeler yaratmayı hedefliyoruz.

Detaylı Yaşam Alanı  ve Çevre Düzenleme Referanslarımız İçin

Okul ve Hastane Projeleri

Okul, hastane gibi büyük alanlarda çağa uygun yenilikçi ve huzurlu ortamlar yaratmaya çalışıyor, yaşayan alanlar ile ilgili heyecanımızı çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

Detaylı Okul ve Hastane Projelerimiz İçin

Ankara Ofis

Üsküp Cd. (Çevre Sk.) No. 5
Çankaya

İstanbul Adres

Örnek Mahallesi Ercüment Batanay Sokak no 14 Ataşehir

© Tüm Hakları Saklıdır | Yaman Kurt İç Mimarlık | 2021